Zapraszamy do zapoznania się z naszą Polityką prywatności. Cieszymy się, że są Państwo zainteresowani tym, w jaki sposób chronimy informacje użytkowników. Niniejsza Polityka zawiera informacje na temat tego, jak chronimy dane osobowe użytkownika, gdy odwiedzi on naszą witrynę (bez względu na lokalizację, z której ją wyświetlono) lub korzysta z naszych usług bądź aplikacji (Crafting Puzzles). Polityka określa także, jakie prawa dotyczące prywatności przysługują użytkownikowi oraz w jaki sposób jest on chroniony przez obowiązujące przepisy.

Jak przetwarzamy dane osobowe

Gdy użytkownik odwiedza dowolny z naszych kanałów online lub korzysta z witryn lub platform stron trzecich, wykorzystujemy technologie takie jak pliki cookie przetwarzania danych osobowych użytkownika.

Zwracamy uwagę, że włączenie funkcji zapobiegających stosowaniu plików cookie na urządzeniu może uniemożliwić korzystanie z niektórych z naszych usług i funkcji witryny.

Nasze zasady dotyczące zbierania danych

Traktujemy prywatność użytkownika bardzo poważnie, dlatego nasze aplikacje nie zawierają żadnego kody śledzącego użytkownika podmiotów trzecich.

Gdy zbieramy dane klientów, dbamy o następujące kwestie:

Typy zbieranych przez nas danych osobowych

Gdy użytkownik korzysta z dowolnych z naszych kanałów online, możemy zbierać: